جالب ترین مناظر یخ زده دنیا +عکس


جالب ترین مناظر یخ زده دنیا +عکسجالب ترین مناظر یخ زده دنیا +عکس
سرما و یخ زدگی در کنار هم می توانند مناظر زیبایی را ایجاد کنند که هر کدام دارای ویژگی های خاص هستند. گاهی اوقات مناظر طبیعی و برخی مواقع یک خیابان یخ زده می تواند افراد زیادی را از سراسر دنیا برای مشاهده به خودش جذب کند.

ابشار مینه ها ها

جالب ترین مناظر یخ زده دنیا +عکس

یکی از زیبایی های طبیعت در سرما آبشارهای یخ زده هستند ولی در مورد آبشار "مینه ها ها" در نزدیکی می سی سی پی یک نکته دیگر نیز بسیار حائز اهمیت است. این آبشار از راه دیگری نیز قابل دسترسی است که به طور جالبی به پشت آبشار ختم می شود و شما می توانید در زمان های یخ زده نیز از پشت آن بازدید کنید و این خود به یک نکته بسیار جالب در مورد این آبشار بدل شده است.یخچال "Jostedalsbreen"


جالب ترین مناظر یخ زده دنیا +عکس

بزرگترین یخچال طبیعی اروپا"Jostedalsbreen" نام دارد و البته حالت شکل گیری آن بسیار جالب است. این یخچال طبیعی در میان کوه های شرق نروژ برنامه دارد و شکلی بسیار جالب دارد. انتهای این یخچال طبیعی به صورت رودخانه ای همیشه یخ زده به یک دریاچه کوچک می ریزد که همیشه محلی برای استبرنامه گردشگران بوده است.نقاشی روی برف


جالب ترین مناظر یخ زده دنیا +عکس

یکی از جدیدترین هنرنمایی های که در برخی از مناطق برفی دنیا انجام می شود، نقاشی کردن روی برف است. "جیم دنوان" یکی از نقاشان حرفه بر روی برف است که چند سال پیش نقاشی به قطر 9 کیلومتر مربع روی برف کشید و اسم خودش را وارد کتاب گینس کرد. التبه بدی نقاشی های او این است که دوام چندانی ندارند و با اولین باد از بین می روند.دریاچه بایکال


جالب ترین مناظر یخ زده دنیا +عکس

یکی دیگر از مناطق بسیار زیبای دنیا در فصل سرما دریاچه بایکال است. این دریاچه قدیمی ترین و همچنین عمیق ترین دریاچه دنیا است. محققان سن آن را 25 میلیون سال و همچنین عمقش نیز به 744 متر می رسد. در زمستان با توجه به اینکه این دریاچه در سیبری برنامه دارد تماما یخ می زند و فضای بسیار زیبا و شگفت انگیزی را ایجاد می کند.

حباب زیر یخ


جالب ترین مناظر یخ زده دنیا +عکس

دریاچه ابراهام یکی از زیباترین مناظر را در زمستان دارد. این دریاچه در زمستان به دیاچه حباب ها شناخته می شود چرا که با یخ بستن سطح اب دیگر راهی برای خروج گازهایی که گیاهان کف دریاچه ایجاد می کنند نیست و آن ها قبل از رسیدن به سطح آب یخ می زنند. این باعث شده است که سطح زیرین این دریاچه تماما از حباب های یخ زده پر شده باشد.

.همه معابد بانکوک، شهر فرشته ها

1:

واقعا" بکر و دیدنی بودن،من عاشق دیدن آبشارهای یخ زده هستم،واقعا" ممنون بانو افسنتین


مسجد سهله؛ به نام امام زمان(عج)

2:

عالی بودن مخصوصا دریاچه ی بایکال.
مرسی


معبدی که با ۳۰۰ هزار قطعه شیشه ساخته شده است

3:

اااا دهنم باز مونده چقدر جای قشنگیه


سفر به ایران با ابر تورم

4:

همشون زیبا بودند

از این بیشتر خوشم اومد


جالب ترین مناظر یخ زده دنیا +عکس


عکس‌های زیبا از فراز هرم بزرگ مصر

5:

وای خدایا قربون بزرگیت....
مرسی گلم خیلی زیبا بودن


گران ترین شهرهای دنیا ....از نظر مسکن..!

6:

معرکه بود، مرسی.


آبشار آتش


کاپادوکیه، سرزمین اسب های زیبا

7:

محشربود

8:

فوق العاده بوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ود

9:

عالی بود مخصوصا این عکسا
1.نقاشی روی برف
2.حباب زیر یخ

10:

خیلیییییییییییییییییییییی ی قشنگ بود

11:

وووووو
محشر بود!

12:

با سلام
از دعوت شما ممنون
عالی بود


60 out of 100 based on 15 user ratings 140 reviews