رسانه ملی بخشی از برنامه ها را به آگاه سازی جامعه در مبارزه با مواد مخدر اختصاص دهد


رسانه ملی بخشی از برنامه ها را به آگاه سازی جامعه در مبارزه با مواد مخدر اختصاص دهد


بندرعباس - خبرگزاری مهر: استاندار هرمزگان گفت: رسانه ملی، رسانه ای فراگیر است و باید بخش قابل توجهی از برنامه ها را به بحث آگاه سازی جامعه در مبارزه با مواد مخدر اختصاص دهد.

رسانه ملی بخشی از برنامه ها را به آگاه سازی جامعه در مبارزه با مواد مخدر اختصاص دهد

به نقل خبرنگار مهر، جاسم جادري پیش از ظهر پنجشنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر هستان هرمزگان با تاکید بر اینکه مبارزه قاطع با باندهای قاچاق مواد مخدر از سوی نیروهای انتظامی باید با قدرت انجام شود، عنوان کرد: یکی از وظایف مهم در مبارزه با مواد مخدر پیشگیری هست که در این زمینه تهیه نقشه خطرپذیری اقدام خوبی هست که می تواند به کم اثر کردن این پدیده شوم کمک کند..
نوگرایی و جذابیت در تبلیغ مدنظر کانون‌های مساجد باشد

استاندار هرمزگان با بیان اینکه صدا و سیمای مرکز خلیج فارس باید در زمینه آگاه سازی جامعه و خانواده ها در مورد اثرات سوء مواد مخدر بیشتر تلاش کند، فراخوان نمود: جامعه ما و بخشی از خانواده ها با این مشکل درگیر هستند و ما در این خصوص رسالت تاریخی برعهده داریم و باید در همه زمینه ها از جمله در دانشگاهها و آموزش باید اقدامات فرهنگی را در این زمینه اجرا کنیم..
بانک اطلاعاتی هنرمندان هرمزگان تهیه می‌شود

جادری اضافه کرد: رسانه ملی، رسانه ای فراگیر هست و باید بخش قابل توجهی از برنامه ها را به بحث آگاه سازی جامعه در مبارزه با مواد مخدر اختصاص دهد..
تخلیه و بارگیری 985 هزار تن کالا در بندر شهید باهنر/ حجم عملیات کانتینری دو و نیم برابر شد

وی در ادامه خاطرنشان کرد: از جمله دیگر راهکارهای پیشگیرانه در مبارزه با مواد مخدر اجرای برنامه های مناسب در محیط های آموزشی و ادارات، فرهنگسراها و پارک هاست و حتی می توان آموزش های خوبی در محلات ارائه شود..
لزوم نهادینه کردن سیره شهدا در دانشگاه ها

استاندار هرمزگان تاکید کرد: در این خصوص مهمترین کار ما باید تاکید بر باورهای دینی امت باشد و کار فرهنگی نیز جدی گرفته شود و همچنین باید تدابیر لازم برای حمایت های اجتماعی از افراد آسیب دیده که کار بهزیستی و سایر ساوقتهاست نیز در دستور کار برنامه گیرد..
کم آبی در استان هرمزگان سایه افکنده است

وی فرمود: دولت به تنهایی نمی تواند در زمینه مبارزه با مواد مخدر کار کند و ما نباید از حمایت بزرگ امتی غافل باشیم و باید از امت کمک بخواهیم..
تفاهمنامه همكاري مشترك بين اداره كل تعاون و كار هرمزگان و بسيج سازندگي منعقد شد

نماینده عالی دولت در هستان هرمزگان اضافه کرد: حضور جدی امت و خانواده ها باید به عنوان یک اصل مورد توجه برنامه گیرد و در کنار اون برخورد جدی با قاچاقچیان مواد مخدر نیز باید انجام شود چون حق نداریم زمینه ایجاد اعتیاد را فراهم کنیم و نباید اجازه دهیم قاچاقچیان به راحتی کار خود را اجرا کنند..
جشنواره منطقه سه تئاتر کشور در بندرعباس برگزار می‌شود

وی خاطرنشان کرد: همچنین در فصول خنک سال نیز، کنترل مبادی ورودی هستان هرمزگان برای جلوگیری از ورود افراد معتاد از مناطق دیگر باید مورد توجه جدی برنامه گیرد..
نرخ فعلی بهره بانكي ضد تولید است


نظرات کاربران

60 out of 100 based on 25 user ratings 1100 reviews